معرفی اپلیکیشن ۴۰۰ لغت تافل برای اندورید

کتاب 400 Must-Have Words for the TOEFL یکی از منابع مطالعه برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند. این کتاب کمک می‌کند با کلماتی که در این آزمون مطرح می‌شود، آشنا شوید. این کتاب شامل ۴۰ درس و هر درس به معرفی ۱۰ کلمه جدید پرداخته است. استفاده از مثال جمله‌ای و کلمات مترادف برای هر کلمه از ویژگی‌های این کتاب است.

نسخه‌ی همراه این کتاب برای دستگاه‌های اندرویدی توسط تیم همراه یار ارائه شد. با استفاده از اپلیکیشن 400 Must-Have Words for the TOEFL می‌توانید همیشه این ۴۰۰ لغت ضروری را همراه خود داشته باشید و آن‌ها را مرور کرده و بهتر بخاطر بسپارید.

اطلاعات بیشتر در رابطه با این اپلیکیشن و همچنین ویژگی‌های آن را می‌توانید در بخش معرفی اپلیکیشن 400 لغت تافل بخوانید.

2 دیدگاه
 1. Image
  majid

  28. August 2012 - 22:58

  چیزه خوبی به نظر میاد.البته حیفش که نمیتونم دانلودش کنم
 2. Image
  حسین . دانلود ک...

  30. August 2012 - 18:28

  نرم افزار خیلی خوبیه. به اندازه کافی در بخش کامنت های بازااار از شما تشکر شده . اما خواستم یک تشکر ویژه کنم برای این برنامه . چون نسبت به برنامه های ایرانی ، خیلی تر و تمیز نوشته شده . استانداردها در طراحی همگی توش طراحی شده . این خیلی مهمه برای من . چند وقت پیش یه برنامه اندرویدی درباره سهراب سپهری از بازار خریده بودم، حتی دکمه هاش با گرافیک طراحی شده بود و روی تبلت قالب کلیک نبود. برای اینکه دکمه هاش را روی تبلت کلیک کنید باید حدود دو سانت بالاتر کلیک میکردی تا کار کنه !!!!

افزودن دیدگاه جدید