اندروید

با رشد سریع اندوید به عنوان یک پلتفرم، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز روز به روز در حال افزایش است. مهندسین ما در همراه‌یار با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه اندورید به شما تضمین می‌دهند که اپلیکیشن‌های تولید شده در همه‌ی دستگاه‌های موجود بدون هیچ تفاوتی اجرا شوند.

iOS

توسعه‌دهندگان و طراحان اپلیکیشن‌های iOS در همراه‌یار همگی در هماهنگ کردن ایده‌ها و نیازهای کاربران با استانداردهای iOS، استانداردهای طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری متخصص هستند. با داشتن یک اپلیکیشن آیفون یا آیپد با رعایت استاندردهای طراحی و توسعه، می‌توانید به توسعه‌ی کسب و کار خود بپردازید!

ویندوز فون

شرکت‌ها و سازمان‌ها بیش از این نمی‌توانند سرویس‌های خود را فقط بر روی یک پلتفرم ارائه دهند و به دنبال راهکاری برای گسترش خدمات خود بر روی پلتفرم‌های بیشتری در بازار هستند. ما به شما کمک می‌کنیم تا سرویس خود را بر روی گوشی‌های مبتنی بر ویندوز فون ۸ و همچنین تبلت‌هایی با ویندوز ۸ ارائه دهید.

موبایل وب

وب اپلیکیشن‌ها و سایت‌های موبایل یکی از انعطاف‌پذیرترین و با صرفه‌ترین راه‌حل‌ها برای ارائه‌ی سرویس یا معرفی حرفه و کسب و کار شما در بستر موبایل هستند. با استفاده از تکنولوژی‌هایی چون HTML5 و CSS3 می‌توانید اپلیکیشن‌هایی با کارایی و رابط کاربری یکسان بر روی همه‌ی پلتفرم‌های موبایل داشته باشید.

 

سرویس‌های آنلاین

با استفاده از API و قابلیت‌های سرویس‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی شما می‌توانید در لحظه، کسب و کار خود را در بین علاقه‌مندان مطرح کنید و از بازخوردهای آن لذت ببرید! همچنین می‌توانید از محتوای تولید شده در این سرویس‌ها و شبکه‌های اجتماعی در اپلیکیشن خود استفاده کنید. ما در همراه یار از اکثر این سرویس‌های آنلاین پشتیبانی می‌کنیم.

بیشتر

تکنولوژی‌ها

یک اپلیکیشن با ترکیب تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های سخت‌افزاری گوشی یا تبلت می‌تواند خیلی قدرتمندتر و کاراتر باشد! متخصصین و مهندسین ما با آشنایی با قابلیت‌های سخت‌افزاری هر دستگاه اپلیکیشن‌هایی تولید می‌کنند که می‌تواند از تکنولوژی‌هایی چون WIFI، GPS، Bluetooth، GPRS ،شتاب سنج، سرعت سنج و ... دستگاه استفاده کند.

بیشتر