اندروید

اندروید در حال حاضر پلتفرم قالب گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان است. ما با ارائه‌ی اپلیکیشن‌های بومی اندروید به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا با استفاده از اپلیکیشن‌های سریع، قدرتمند و با امنیت بالای ما به این بازار در حال رشد نفوذ کنند.

بیشتر بخوانید

iOS

آیفون فقط یک گوشی همراه نیست! بلکه ترکیبی از نوآوری و خلاقیت است. با توجه به اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون آیفون در دست کاربران در سرتاسر دنیاست، چرا شما یک اپلیکیشن آیفون یا آیپد برای معرفی شغل یا کسب و کار خود نداشته باشید؟

بیشتر بخوانید


ویندوز فون

شرکت‌ها و سازمان‌ها بیش از این نمی‌توانند سرویس‌های خود را فقط بر روی یک پلتفرم ارائه دهند و به دنبال راهکاری برای گسترش خدمات خود بر روی پلتفرم‌های بیشتری در بازار هستند.
ما به شما کمک می‌کنیم تا سرویس خود را بر روی سیستم‌عامل ویندوز ۸ دسکتاپ، گوشی‌های مبتنی بر ویندوز فون ۸ و همچنین تبلت‌هایی با ویندوز ۸ ارائه دهید.

بیشتر بخوانید

موبایل وب

طراحی نرم افزارهای موبایل با استفاده از تکنولوژی‌های نوین وب از جمله HTML5 و CSS3 باعث می‌شود تا بتوانیم راهکارهای Cross-Platform به مشتریان خود ارائه دهیم. نرم افزارهایی که بر روی مرورگر موبایل کاربر اجرا می‌شوند و یا اینکه حتی در هر سیستم‌عامل نسخه نصبی جداگانه‌ای دارند اما همگی بر پایه استانداردهای وب توسعه داده شده‌اند و با کاربرد و ظاهری یکسان ارائه می‌شوند.

بیشتر بخوانید