طراحی واکنش‌گرا نوعی نگاه در طراحی وب است که سعی دارد طرحی جامع ارائه دهد تا کاربر با هر دستگاهی بسته به نیاز و اندازه‌ی صفحه نمایش دستگاهش،  وبسایت را مشاهده کند. بدین ترتیب یک وبسایت صرفا با یک طرح ثابت می‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران دستکتاپ، تبلت، موبایل و یا هر وسیله‌ی دیگری که در آینده وجود خواهد داشت، باشد.

از جمله مزایای طراحی واکنش‌گرا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نیاز به راه‌اندازی نسخه موبایل جداگانه برای سایت شما نیست و هزینه‌های توسعه و نگهداری وبسایت کاهش خواهد یافت.
  • در طراحی سایت یک نگاه واحد وجود دارد و دیگر شاهد چند پارگی نسخه های مختلف سایت خود نیستید.
  • تمامی صفحات شما یک آدرس (URL) دارند.  تا به حال به این  فکر کرده اید که اگر نسخه موبایل جداگانه‌ای برای یک سایت داشته باشید و کاربری از طریق موبایل وارد سایت شده و لینکی را با دوست خود که با لپ‌تاپ کار میکند به اشتراک بگذارد چه خواهد شد؟
  • با طراحی واکنش‌گرا دیگر نگران نوع دستگاه کاربر سایت خود نیستید. لپ‌تاپ؟ تبلت؟ موبایل؟ یا حتی دستگاهی که هنوز وارد بازار نشده؟ مهم نیست شما همه را پشتیبانی می‌کنید!

ما با به کارگیری جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌ها، طر‌ح‌هایی به شما ارائه می‌دهیم که در تمام صفحات نمایش از دسکتاپ گرفته تا موبایل به شکل مناسب نمایش داده می‌شوند. برای اینکه منظور ما را دقیق‌تر متوجه شوید همین حالا می‌توانید پنجره مرورگر خود را تغییر اندازه دهید تا ببینید وبسایت «همراه یار» در اندازه‌های مختلف چطور دیده می‌شود.
در نظر داشته باشید که تعداد کاربران وب که از موبایل و تبلت استفاده میکنند تا سال 2014 از کاربرانی که با لپ‌تاپ و یا پی‌سی کار می‌کنند پیشی خواهد گرفت. پس باید طراحی واکنش‌گرا را جدی بگیرید!
 

همین حالا تماس بگیرید